Україна до зими готова  

 
14 грудня 2012

Протягом останніх декількох днів в Україні склалися надзвичайно складні умови для транспортної та енергетичної галузей. Снігова маса валить дерева та лінії електромереж. Занесені снігом дороги.

Метеорологи стверджують, що це абсолютний рекорд за останні 132 роки.

Так у Києві за 4 дні снігу випало у два рази більше місячної норми опадів. Схожа ситуація спостерігалася в Київській, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій та інших областях.

За ранковим зведеннями 14 грудня без електропостачання все ще залишаються 169 населених пунктів Київської області та 137 Житомирської області.

Тому я звертаю увагу голів обласних адміністрацій: необхідно мобілізувати всі наявні сили та забезпечити доступ ремонтних бригад до місць прориву. У енергетиків достатньо техніки та  людей, щоб швидко відновити електропостачання.

Негода серйозно відчуває готовність усіх відповідних служб до роботи в аварійних ситуаціях, і всі служби демонструють злагоджену роботу.

За минулу добу аварійними бригадами обленерго відновлено електропостачання в Кіровоградській, Одеській, Миколаївській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях.

До цих пір вдавалося вчасно справлятися зі складними ситуаціями. А це свідчить, що нам вдалося створити достатньо ефективну систему реагування на аварії, підготувати людей та необхідні матеріальні ресурси. Але не можна розслаблятися. Зима тільки починається.

Протягом наступного тижня нам необхідно ще раз перевірити готовність всіх служб і систем: від ремкомплектів до наявності сезонних ліків в аптечних мережах.

Ми підготувалися до зими, і фінансів на проведення робіт достатньо. Тому Уряд має всі підстави розраховувати на чітку, злагоджену й оперативну роботу всіх служб.

Інші новини:

27 листопада Україна - європейська держава
2 жовтня В Україні розпочався опалювальний сезон
27 березня Ми продовжуємо працювати над ліквідацією наслідків стихії
25 березня Всі сили кинуті на боротьбу з наслідками стихії