Ми зобов'язані зробити все, щоб таке більше ніколи не повторилося  

 
29 березня 2012

На жаль, лікарі не змогли врятувати Оксану Макар. Дівчинка померла у Донецькому опіковому центрі, хоча найкращі наші лікарі з найкращою в країні апаратурою самовіддано боролися за її життя. Було зроблено все можливе - я це особисто знаю.

Мільйони українців вірили в одужання Оксани, сподівалися на краще, молилися за неї. Багато хто намагався допомогти, здаючи кров, купуючи ліки, висловлюючи моральну підтримку. І всі хочуть, щоб подібне ніколи більше не повторилося.

Я глибоко співчуваю рідним та близьким Оксани. Поділяю скорботу втрати, яку нічим не загладиш. Боляче й страшно втрачати дітей, та ще при таких обставинах.

Зараз у тому ж Миколаєві лікарі борються за життя ще однієї дівчинки - Олександри Попової, яка теж стала жертвою насильства. Мені люди пишуть про випадки знущань, принижень з боку покидьків, котрі вважають себе господарями життя. Часто люди не можуть на них знайти управу і добитися справедливості у себе на місці.

Я жодний такий випадок не залишу без уваги. Буду добиватися від правоохоронних органів розслідування та справедливого покарання. Без компромісів. Тільки знаючи, що покарання неминуче, нелюди будуть боятися зазіхати на життя та права людей.

А якщо будуть факти черствості, байдужості або недбалості з боку правоохоронців - такі безумовно не будуть працювати у правоохоронній системі. Адже дуже важливо, щоб наші люди не боялися, твердо розраховували на захист та допомогу від держави.

Інші новини:

14 лютого Зробимо Україну стабільною разом!
18 грудня Бюджет-2014 спрямований на соціальний розвиток України
12 серпня Постраждалим у Луганську надано всю необхідну допомогу
3 січня У новий рік з новими завданнями та оптимізмом